VETMAX – veterinárna ambulancia Malacky

Naša veterinárna ambulancia je primárne zameraná na psov, mačky, drobné cicavce a kone. Vykonávame všetky štandardné veterinárne úkony – prevencia, diagnostika, terapia, vakcinácia, čipovanie, vystavenie petpasu, sterilizácia, kastrácia, sonografia, biochémia, hematológia, čistenie zubov ultrazvukom, chirurgia… . Ambulancia sa nachádza v centre Malaciek (Pribinova 43/12). Prístup je bezbariérový a pred ambulanciou sú pre vás vyhradené parkovacie miesta.

psí klienti

Naši veterinárni lekári

MVDr. Martin Parnica

vzdelanie: UVLF Košice (2004)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

Od ukončenia školy sa venujem praktickej veterine. Svoju prax som začal v Bratislave. V roku 2005 som sa presťahoval do Malaciek, kde odvtedy pôsobím. V praxi sa venujem hlavne psom, mačkám a drobným cicavcom. Mojou užšou špecializáciou je oftalmológia.

Veterina je pevnou súčasťou môjho života. Život bez zvierat si neviem predstaviť. Vetmax je výsledkom mojej snahy zúročiť všetky skúsenosti a vášeň k veterine, aby som vytvoril priestor v ktorom sa nám spoločne bude dariť efektívne riešiť všetky malé aj veľké starosti so zdravím vašich najlepších zvieracích priateľov. Verím, že sa vám v našej veterinárnej ambulancii bude páčiť.

MVDr. Romana Blažková

vzdelanie: VFU Brno (2020)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

MVDr. Blažková Romana

Od detstva milujem zvieratá a táto vášeň ma sprevádza celý život. Vždy som vedela čo chcem v živote robiť a čím sa chcem stať. Byť veterinárkou nie je pre mňa práca, je to poslanie, vášeň a cesta po ktorej kráčam. Popri škole som chcela vedieť viac než len to čo ma naučia. Zaujímalo ma ako sa liečia zvieratá na druhom konci sveta. A tak som sa vybrala na Nový Zéland, kde som sa venovala chorobám koní. Taktiež som bola na Univerzite v meste Gent v Belgicku, kde som sa učila od špičkových lekárov a získavala skúsenosti v modernej medicíne. Za tento čas som sa naučila a pochopila umenie liečiť. Budem rada, keď prídete do našej veterinárnej ambulancie, aby sme vyriešili problém vašich miláčikov.

Vo veterinárnej medicíne sa zameriavam na ochorenia koní, psov a mačiek.

psí klienti

Naša ambulancia