VETMAX – veterinárna ambulancia Malacky

Naša veterinárna ambulancia je primárne zameraná na psov, mačky, drobné cicavce a kone. Vykonávame všetky štandardné veterinárne úkony – prevencia, diagnostika, terapia, vakcinácia, čipovanie, vystavenie petpasu, sterilizácia, kastrácia, sonografia, biochémia, hematológia, čistenie zubov ultrazvukom, chirurgia… . Ambulancia sa nachádza v centre Malaciek (Pribinova 43/12). Prístup je bezbariérový a pred ambulanciou sú pre vás vyhradené parkovacie miesta.

psí klienti

Naši veterinárni lekári

MVDr. Martin Parnica

vzdelanie: UVLF Košice (2004)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

MVDr. Martin Parnica

Od ukončenia školy sa venujem praktickej veterine. Svoju prax som začal v Bratislave. V roku 2005 som sa presťahoval do Malaciek, kde odvtedy pôsobím. V praxi sa venujem hlavne psom, mačkám a drobným cicavcom. Mojou užšou špecializáciou je oftalmológia.

Veterina je pevnou súčasťou môjho života. Život bez zvierat si neviem predstaviť. Vetmax je výsledkom mojej snahy zúročiť všetky skúsenosti a vášeň k veterine, aby som vytvoril priestor v ktorom sa nám spoločne bude dariť efektívne riešiť všetky malé aj veľké starosti so zdravím vašich najlepších zvieracích priateľov. Verím, že sa vám v našej veterinárnej ambulancii bude páčiť.

MVDr. Romana Frontzová (Blažková)

vzdelanie: VFU Brno (2020)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

MVDr. Blažková Romana

Od detstva milujem zvieratá a táto vášeň ma sprevádza celý život. Vždy som vedela čo chcem v živote robiť a čím sa chcem stať. Byť veterinárkou nie je pre mňa práca, je to poslanie, vášeň a cesta po ktorej kráčam. Popri škole som chcela vedieť viac než len to čo ma naučia. Zaujímalo ma ako sa liečia zvieratá na druhom konci sveta. A tak som sa vybrala na Nový Zéland, kde som sa venovala chorobám koní. Taktiež som bola na Univerzite v meste Gent v Belgicku, kde som sa učila od špičkových lekárov a získavala skúsenosti v modernej medicíne. Za tento čas som sa naučila a pochopila umenie liečiť. Budem rada, keď prídete do našej veterinárnej ambulancie, aby sme vyriešili problém vašich miláčikov.

Vo veterinárnej medicíne sa zameriavam na ochorenia koní, psov a mačiek.

MVDr. Bc. Silvia Kusendová

vzdelanie: VFU Brno (2022)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

MVDr. Bc. Silvia Kusendová

Mojimi dvoma veľkými záľubami, ktorým som sa vždy rada venovala do hĺbky, boli zvieratá a kultúry ďalekého východu. Najmä Japonsko a Južná Kórea, v ktorej som strávila 4 mesiace na študijnom pobyte. Po absolvovaní bakalárskeho štúdia v odbore kórejské štúdiá som sa však rozhodla kompletne zasvätiť svoj život zdraviu zvierat a nastúpila som na veterinu. Hneď po škole som na kratší čas zastupovala hlavného veterinára na mliečnej farme s dojnicami v Plaveckom Štvrtku, ktorá patrí k najväčším na Slovensku. Od októbra 2022 pôsobím v ambulancií Vetmax a som vďačná za to, že môžem pomáhať spoločenským zvieratám z rôznych kútov Záhoria. Každý, kto chová alebo sa stará o nejaké zvieratko, dobre vie, že zviera je človeku vždy verné. Vďaka nim máme nie len obživu, ale aj bohatší život a potešenie v ťažkých časoch. Preto si všetky zvieratká zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť.

V praktickej veterinárnej medicíne sa venujem najmä prevencii a internej medicíne psov a mačiek.

MVDr. Martina Vasilenková

vzdelanie: VFU Brno (2021)
odbor: všeobecné veterinárne lekárstvo

MVDr.Martina Vasilenková

V rámci veterinárnej medicíny sa venujem ochoreniam drobných cicavcov, psov a mačiek. Baví ma hĺbková diagnostika problémov Vašich domácich miláčikov a vytváranie terapeutických plánov podľa potrieb každého jedného z nich. Počas štúdia som praxovala na pracovisku so špecializáciou na drobné cicavce v Brne, čo ma motivovalo na ďalšie vzdelávanie sa v tejto oblasti. Venujem sa aj preventívnej medicíne psov a mačiek. Po škole som dva roky pracovala na pohotovostnom pracovisku, kde som mala možnosť učiť sa od skúsených kolegov. V ambulancii Vetmax sa ako tím snažíme priniesť kvalitnú a dostupnú veterinárnu pomoc do Malaciek a ich okolia a veríme, že sa u nás bude Vaše zvieratko cítiť ako doma.

Karolína Vitálošová

sestrička

Karolína Vitálošová

Po úspešnom vyštudovaní Strednej odbornej školy veterinárnej v roku 2018 sa venujem práci veterinárnej sestry. Práca veterinárnej sestry ma napĺňa a vždy to bol môj sen aj keď to nie je vždy jednoduché. Veľmi ma baví asistovať lekárom v ambulancii, na operačnej sále a starať sa o hospitalizovaných pacientov. Popri práci sa naďalej vzdelávam vo svojom obore, zúčastňujem sa seminárov v Česku aj na Slovensku. Som členkou Českej asociácie veterinárnych sestier. Vo svojom voľnom čase sa venujem svojim dvom psíkom, čítam a trávim čas s rodinou.

psí klienti

Naša ambulancia